TuX Switch to EN

Síň slávy

Pokloň se bídný smrtelníku, neboť jsi vstoupil do síně slávy. Jména zde jsou jména nejvyšších a nejlepších. Dělej, pokloň se. Pořádně, neflákej to. Jejich sláva se hvězd dotýká a moudrost mají jako staleté hory. Jsou tu ti největší mágové a válečníci, které kdy Země nosila. Pohleď na ně a třes se jejich zlobě. Kdyby ses přeci jen odvážil, můžeš je potkat různě pobíhat po Praze. Máš šanci je potkat i na LITu. Někteří se nesměle ptali na jejich věk. Za odpověď lze považovat to, že roku 2002 jsme prošli maturitou. Mohl jsi nás potkat a poklonit se jim na MatFyzu-informatice nebo ČVUT-FELu. U některých extrémustů tomu tak je i nadále. Štěstí můžeš mít i v Plzni na Západočeské.

Ti největší :

Bernard Ladislav Lidický IV. (bernard[at]alderan.cz)

Jeden z nejstarších a nejzkušenějších. Byl přítomen Velkému rozbřesku roku 1996. Mistr umění pascalu, C/C++, DirectX, Allegra a MSVC. V poslední době zavrhl Windows, DirectX a vůbec to, kde se vyskytuje slovo Microsoft a stal se z něj milovník Linuxu učedník OpenGL a SDL.

Zdeněk Böswart II. (2zdeny[at]seznam.cz)

Mistr štětce a barev všech druhů i velikostí. S chutí se také vyžívá v modelování soch. Jako jediný částečně ovládá jazyk pohanů - Visual Basic [čti vizuál buzík] a pascal (jazyk učedníků).

Martin Maňák I. (nitramus[at]centrum.cz)

Nový mistr, který se k nám nedávno přidal. Jde o zkušeného a mnoha bitvami prověřeného drsňáka. Jako většina ovládá pascal a dokonce i jazyk pravých mistrů - C/C++. Na čas se i vydal do největšího z paláců pascalu - Delphi. Jeho hlavní zbraní je magická schopnost bleskurychle odhalovat všemožné bugy v programech.

Jakub Hlaváček I. (j.hlavacek[at]email.cz)

Mistr pascalu, C/C++ a OpenGL. Řeší i neřešitelné algoritmické problémy. Je schopný práce v Linxu, což dokazuje i jeho poslední výtvor.

Ondra Poláček I. (zamp[at]email.cz)

Druhý z nejstarších a nejzkušenějších. Také byl u Velkého rozbřesku roku 1996. Je mistrem umění pascalu, C/C++, Allegra, C++ Builder a DJGPP.